



Vitézy beleszállt a MÁV-ba: Pest könyékéről vittek vonatot a kormány kedvenc vonalára?
A korábbi közlekedésért felelős államtitkár közösségi oldalán azt állította, hogy a héten újranyitott Szeged-Szabadka vasútvonalra a lajosmizsei elővárosi vonalon közlekedő motorvonatok közül irányítottak át egyet. …






