Lengyelország a legvidámabb barakk A lengyel GDP éves szinten a vártnál több mint kétszer nagyobb mértékben növekedett a második negyedévben.
Kétszázmilliós veszteség az Orconál Az ingatlanberuházó az első félévben növekvő árbevétel mellett 200 millió eurós veszteséget termelt.
Nyolcmilliárdos veszteség a TVK-nál A MOL érdekeltségébe tartozó vegyipari cég az egy évvel korábbinál több mint 6 milliárd forinttal nagyobb veszteséggel zárta az első félévet.
A jég hátán is megél a Lukoil A második negyedévben az előző évinél 44 százalékkal alacsonyabb, a vártnál azonban jelentősen jobb eredményről számolt be a Lukoil.
Eladó a diósgyőri kohó Eladásra hirdette meg a diósgyőri kohászati cég, a DAM 2004. Kft. vagyonát a társaság felszámolója.
Felülteljesítette a várakozásokat a Dell A Dell második negyedéve a vártnál jobb eredményeket hozott, a jövő év elejére pedig a vállalati eszközök frissítésének hullámát lovagolná meg a cég.
Újabb privatizációs hullám következik? Elemzők szerint komoly potenciált rejthetnek az államháztartás lyukainak befoltozása érdekében piacra dobott kelet-európai állami tulajdonú vállalati üzletrészek.
Tovább emelkedett Amerika A vezető indexek a pozitív tartományban zártak, a nyertesek között szerepel az AIG 27 százalékos emelkedésével.