Előre menekülne a NYSE A tőzsdeüzemeltető társaság nyeresége a tavalyi utolsó három hónapban 110 millió dollárra olvadt, szemben a 2010-es azonos időszak 135 milliós eredményével.
Új könyvvizsgáló az E-Starnál A szavazati jogok 54,4 százalékát képviselő tulajdonosok részvételével családias hangulatban tartotta meg rendkívüli közgyűlését pénteken az E-Star.
Bennfentesek járnak jól a Facebook-kibocsátással Szerda éjjel beadta a befektetők által már régóta várt kibocsátási tájékoztatóját a Facebook. Az ipo nyertesei azonban inkább a bennfentesek, a kibocsátást szervező bankok és …
Alapkezelőknek adott el tízszázaléknyi E-Start az elnök Alárendelt kölcsöntőke biztosításával, a tőkehelyzet megszilárdításának céljával adott el Soós Csaba elnök tízszázaléknyi E-Star-részvényt az Aegonnak és az OTP Alapkezelőnek.
Keresztbe tett az EU a gigászi tőzsdefúziónak Az Európai Bizottság Joaquín Almunia versenyjogi biztos ajánlatát elfogadva letiltotta a Deutsche Börse−NYSE fúziót. Ezzel viszont ismét napirendre kerülhet a Xetra bevezetése a BÉT-en.
Ítt vannak a forintzuhanás nyertesei Mire a tengerentúlon és Európa nyugati felén lecseng, nálunk az elkövetkező hetekben indul be a negyedik negyedéves gyorsjelentési szezon. A Napi Gazdaság által megkérdezett szakemberek …
Alapkezelőknek adott el tízszázaléknyi E-Start az elnök Alárendelt kölcsőntőke biztosításával a tőkehelyzet megszilárdításának céljával adott el Soós Csaba elnök tízszázaléknyi E-Star részvényt az Aegonnak és az OTP Alapkezelőnek.