Kisebb adóval számol a Magyar Telekom Csökkentette az új távközlési adó miatt az idén fizetendő adó nagyságára vonatkozó becslését a Magyar Telekom - közölte a társaság a BÉT-honlapján.
Radikális lépésre készül az E-Star Romániában Több millió euróba kerülő projektének felmondására kényszerülhet az E-star Marosvásárhelyen, Zilahon pedig még rosszabb a helyzet.
Mi történt a forinttal? - sorsdöntő napok jönnek Gyorsan 308 közelébe erősödött az euró pénteken, ami a Napi Gazdaság által megkérdezett szakértő szerint azt jelzi, hogy \"leesett a tantusz\" a befektetőknek: Magyarország még …