Jött negyedmillió Pfizer-vakcina, és eladtunk 200 ezer AstraZenecát Portugáliának Eddig összesen több mint 7 millió adat érkezett Magyarországra a Pfizer/BioNTech által kifejlesztett vakcinából. Beszerzési áron túladtunk 200 ezer AstraZenecán, amit a magyar kormánygép szállított …
Érvénybe lépett a vörös kód Magyarországon a hőség miatt Ismét életbe lépett a vörös kód a hőség miatt - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
A magyarok többsége szegény az uniós átlaghoz képest A jövedelmi helyzetet tekintve Magyarország rosszul áll az uniós listán, csak Románia eredményei kedvezőtlenebbek.
A héten lehet jelentkezni a harmadik oltásra Akik legalább négy hónapja megkapták a második oltásukat, azok a hét második felétől kérhetik a következő adagot.
Egy csomó új mentőautó érkezett Húsz új mentőautó érkezett kedden az Országos Mentőszolgálathoz (OMSZ), további 42 járművet a napokban kapnak meg, ezzel a mentőautók átlagéletkora 4,8 évre csökken.
Von der Leyen: A delta variáns különösen veszélyes, aki teheti, oltassa be magát Megvalósult az Európai Unió azon célkitűzése, hogy az európai felnőtt lakosság 70 százaléka július végéig megkapja a koronavírus elleni védőoltás legalább első adagját.
A Mol is megjelenik a Blahán A Mol jellemzően benzinkutakon nyitott kávézót, de van már önálló egysége is, most még egy lesz.
Megjött az új otthoni gyorsteszt a magyar piacra - nyálminta kell hozzá Már a magyar patikákban is kapható olyan COVID-19 antigén gyorsteszt, ami a nyálból vett minta alapján képes kimutatni a vírus jelenlétét. A 15 perc alatt …
Félmillió forint helyett már 3,4 millióba kerül - extrém drágulás a szállításban Hétszeresére drágult egy fuvar a tengereken, ráadásul a konténerek ára is elszállt.
Koronavírus: 26 új fertőzöttet találtak Magyarországon, elhunyt egy beteg A beoltottak száma meghaladja az 5,6 milliót, több mint 5,39 millió ember pedig már túl van a második szúráson.