Májustól kezd a BMW magyarországi leányvállalata Az Európai Unióhoz való csatlakozás után már a BMW AG magyarországi leányvállalata felügyeli a BMW-k és a Minik importját, amivel az autókonszern piaci pozícióját szeretné …
Jön a magyar BMW-leány, a Wallisnál csak a motorok maradnak Májustól egy új, a BMW AG-hoz tartozó leányvállalat végzi a bajor céghez tartozó autók kizárólagos magyarországi értékesítését.
Sietni kell a kisautókért, itt a regisztrációs adó VPOP-utasítása Annyi bizonyos, hogy új autó forgalomba helyezéséhez - vagyis a rendszámmal ellátásához - e hét végéig fogyasztási adót kell fizetni, február elsejétől, gyakorlatilag jövő hétfőtől …