Bocikák, a komcsiknál van egy jó kis anyag Szpinning vagy dugging? LCD vagy plazma? Reform vagy Kádár? Ez lett a vége.
Zöldben az európai tőzsdék Fél órával a nyitás után London felfele futott, 0,3 százalékkal. Párizs is jól indított: 0,3 százalékkal növekedett a CAC-40, míg a frankfurti DAX 0,1 százalékkal …
Az osztrákok több magyar biomassza-energiát szeretnének Nagyon alacsony Magyarországon a biomassza segítségével nyert energia – hangzott el az osztrák nagykövetség által szervezett sajtótájékoztatón.
Termékdíjtörvény jön az ősszel A termékdíjtörvény legújabb verziója még ősszel a parlament elé kerül - jelentette be Persányi Miklós környezetvédelmi miniszter, aki a 150 éves Dreher sörgyárat látogatta meg.