További részletek
Az elmúlt év végén számos aukción tűntek fel olyan bútorok, berendezési tárgyak, amelyek nem csupán régiségük, de sokszor ritkaságuk miatt is figyelmet érdemelnek. A legértékesebb darabok közé tartoznak a régi mesterremekek, illetve az intarziás bútorok. A 20. századi berendezési tárgyak között az art deco stílusúak válnak egyre népszerűbbé. Ugyanakkor meg kell jegyezni, hogy a karácsonyi szezonban elmaradtak az igazán kiugró árak. Részletek a hétfői Befektetőben.