Gyűjtők, különcök és külföldiek érdeklődnek a reklámrelikviák iránt
Magyarországon egyelőre nem mutatkozik jelentős kereslet a régi reklámok, a zománc-, illetve pléhtáblák iránt. Ugyanakkor vannak kereskedők és gyűjtők, akik legalábbis részben erre a területre is kiterjesztették tevékenységüket. Bécsben rendszeresen tartanak olyan aukciókat, ahol százezer schilling fölötti értéket képviselő „emailschildek” kerülnek kalapács alá. Rekordáron kelt el néhány évvel ezelőtt például egy húszas évekbeli zománctábla, a Mercedes sportkocsi reklámja, amelynek kalapácsára 800 ezer schilling volt. Részletek a holnapi Befektetőben.
