Hamarosan nagyon drága lesz Kínából rendelni bármit is
Idén július 1-jével a harmadik országból (azaz az Európai Unión kívülről) érkező minden termék után áfát kell fizetni, függetlenül annak értékétől. De hogyan is néz majd ki ez a gyakorlatban? Milyen változások jönnek az e-kereskedelemben a vám és áfa területén?




