Emelkedéssel zártak a New York-i tőzsde főbb mutatói
Emelkedéssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Emelkedéssel zártak a New York-i tőzsde főbb mutatói
Emelkedéssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Emelkedéssel zárt New York
Emelkedéssel zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Veszteségbe csúsztak az amerikai indexek
Vegyes indexekkel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon, majd pár percen belül veszteségbe csúsztak az árfolyamok. A DJIA-30 index 0,05 százalékos emelkedéssel, az S&P-500 index 0,06 százalékos csökkenéssel, a Nasdaq Composite index pedig 0,16 százalékos gyengüléssel kezdte a keddi kereskedést. Öt perccel később az indexek sorrendben 0,5 százalékos, 0,4 százalékos és 0,2 százalékos veszteségben jártak.
Vegyesen zárt a New York-i tőzsde
Vegyesen zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Erősödéssel nyitott New York
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon. A DJIA-30 index 0,53 százalékkal, az S&P-500 index 0,35 százalékkal, a Nasdaq Composite index pedig 0,10 százalékkal erősödött a kereskedés indításakor hétfői zéróértékéhez képest.