A Wall Streeten elkezdtek trükközni a szankcionált orosz kötvényekkel
A Reuters birtokába került banki dokumentumok szerint a napokban több nagy Wall Street-i bank is elkezdte felajánlani ügyfeleinek, hogy megkönnyíti az orosz államkötvényekkel való kereskedést, így a befektetők újabb lehetőséget kapnak arra, hogy megszabaduljanak a Nyugaton szankciók által sújtott eszközöktől. Papíron csak az állományok leépítését kezdték meg a bankok, de kérdés, hogy kik lesznek a vevők a büntetőintézkedések alá vont eszközökre.