Gyengüléssel indították a kereskedést az amerikai értékpapírpiacok szerdán.
Gyengüléssel indították a kereskedést az amerikai értékpapírpiacok szerdán; a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók is mínuszban - adta hírül az MTI.
Gyengüléssel indították a kereskedést az amerikai értékpapírpiacok szerdán.
Gyengüléssel indították a kereskedést az amerikai értékpapírpiacok szerdán; a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók is mínuszban - adta hírül az MTI.
Gyengüléssel zárt New York
Gyengüléssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Vegyesen indítottak az amerikai tőzsdék
Vegyesen nyitottak az amerikai értékpapírpiacok hétfőn. A 30 vezető iparvállalat DJIA-indexe 0,19 százalék, a részvények szélesebb körét érintő S&P 500 index pedig 0,02 százalék csökkenést, a technológiai részvények alakulását követő Nasdaq index pedig 0,33 százalék emelkedést jelzett pénteki záróértékéhez képest.
Mínusszal nyitott New York, 405 forint körül jegyzik az eurót
Gyengüléssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók csütörtökön. A nyugat-európai indexek is mínuszban állnak - adta hírül az MTI.
Gyengültek a New York-i tőzsde főbb mutatói
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.