Jó volt a hangulat a tőzsdéken
A magyar és a nyugat-európai tőzsdék is emelkedéssel kezdték a hetet. Az OTP új éves csúcson zárt.
Jó volt a hangulat a tőzsdéken
A magyar és a nyugat-európai tőzsdék is emelkedéssel kezdték a hetet. Az OTP új éves csúcson zárt.
Libikókázik a Waberer's
A csütörtökön tőzsdére lépett cég részvényei a nyitás után enyhén estek a BÉT-en, délre viszont szerény emelkedéssel az eddigi maximumot is meghaladták.
Becsengettek a Waberer's-nek
A kezdeti 5100 forintról minimálisan emelkedő árakkal indult a kereskedés a Waberer's részvényeivel a Budapesti Értéktőzsdén, miután a BÉT-en sikeresen lezajlott az ilyenkor hagyományos csengetés.
Az ársáv alján keltek el a Waberer's részvények
A jelek szerint csak az ársáv alján volt megfelelő nagyságú érdeklődés a Waberer's részvények iránt a kibocsátás során, így 5100 forintban határozták meg a kibocsátási árfolyamot. A felajánlott mennyiség valamivel kevesebb, mint 38 százalékát adják csak el.
Újabb nagy dobásra készül a magyar milliárdos
Az egykori rózsadombi SZOT-szálló átalakításához már rendelkezünk érvényes építési engedéllyel, és a kivitelezőt is kiválasztottuk, a Market Építő zrt. lett a győztes, az építkezés pedig napokon belül elkezdődik - mondta Wáberer György üzletember a Világgazdaságnak.