BUX 138728.38 -0,55 %
OTP 44800 -0,27 %
header

vodafone_magyarország

12.
04.
10:00

Homok került a gépezetbe - emiatt maradhat drága az internet

Nemrég készült el a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) a vezetékes szélessávú nagykereskedelmi piacok felülvizsgálatával, amelynek az lenne a célja, hogy biztosítsa a versenyt az adott piacon, így a lakossági felhasználók is elfogadható áron juthassanak internet-, tévé- vagy telefonszolgáltatáshoz attól függetlenül, hogy hol élnek. A mostani határozattervezettel viszont úgy tűnik némi homok került a gépezetbe: olyan nagykereskedelmi árat sikerült a hatóságnak meghatároznia, ami sok esetben még a kiskereskedelmi árakat is meghaladja. Budai J. Gergő a Vodafone Magyarország vállalati kapcsolatokért felelős vezérigazgató-helyettesével beszélgettünk.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna