BUX 138439.98 -0,76 %
OTP 44340 -1,29 %
header

vodafone_magyarország

07.
23.
15:52

Az 5G-ról is tárgyalt Orbán Viktor a Vodafone vezérével (frissírve)

Magyarország digitális fejlődéséről, valamint az ipar és a fogyasztók által egyaránt várt újgenerációs mobilszolgáltatás, az 5G hálózat bevezetéséről is tárgyalt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök Vittorio Colaóval, a Vodafone Csoport vezérigazgatójával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

Szerző(k):
Domokos Erika