BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

vodafone_magyarország

03.
28.
17:06

Színt vallott a Vodafone, a Telenor és a Magyar Telekom - erre számíthatnak az ügyfelek

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság nemrég bejelentette az 5G-s frekvenciák árverésének eredményét. A három résztvevő telekommunikációs vállalat, a Vodafone, a Telenor és a Magyar Telekom a bejelentést követően elárulták, mennyit költöttek az újgenerációs hálózathoz szükséges frekvenciákért és mihez kezdenének a megszerzett sávokkal.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna