Bajba kerülhet Amerika - emiatt jöhet majd a feketeleves
Törvényszerűen recesszióba zuhanhat az amerikai gazdaság még az idén, vagy jövőre. A Fed korábbi szigorításai az elképesztő mennyiségű sajátrészvény-vásárlással párosulva lehetnek a folyamat kiváltói - véli egy szakértő.




