Bekeményít a trükkös "ingázókkal" szemben Szlovákia
A szlovák kormány másfél év után rájött, hogy az a határbeléptetési rendszer, amit a járvány idejére bevezetett rossz, ezért változtatnak a szabályokon. A módosított rendszer az ingázókat is érinti: a legjobb, amit tehetnek, hogy beoltatják magukat.




