Újabb támadás indult az orosz oltás ellen
Nem ért véget az orosz Szputnyik V koronavírus-oltás kálváriája, újabb botrány bontakozik ki, miután kutatók nyílt levélben kérdőjelezik meg a vakcináról nyilvánosságra hozott kutatási eredményeket. A fejlesztők válaszai alapján úgy tűnik, valahogy az oroszok nem tudják kellő precizitással dokumentálni a munkájukat.




