Új csúcsot állított be a napelemparkok termelése keleti szomszédunkban, ez a titkuk
Rekordtermelést mértek Romániában a napenergia felhasználásával előállított áram mértékében.
Új csúcsot állított be a napelemparkok termelése keleti szomszédunkban, ez a titkuk
Rekordtermelést mértek Romániában a napenergia felhasználásával előállított áram mértékében.
Őrülten néz ki, de van benne logika: így rakják a napelemeket a bajorok
Bajorországban épült meg az első úszó napelemes rendszer függőleges elrendezéssel. A lényege: kevesebb árnyék, nagyobb energiahozam.
Fontos bejelentést tett az áramról a minisztérium: 13 éve nem történt ilyen
A szaktárca arról adott hírt, hogy a tíz százalékot sem érte el az áram hazai importhányada az elmúlt hónapban.
Orbán Viktor Belgrádba sietett, erről volt szó a szerb elnökkel
A magyar kormányfő Alekszandar Vucsiccsal találkozott a szerb fővárosban, ahol az energetikai együttműködés részleteit vitatták meg.
Magyar csúcsot hozott a húsvét, sikerről számolt be a minisztérium
Az eddigi legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték az ünnepek alatt.