Teljesen kiakadtak a magyar fogyasztók az áramszolgáltatóra
Csaknem 1400 fogyasztói beadvány érkezett fél év alatt a fogyasztóvédelmi hatósághoz a közműszolgáltatások miatt.
Teljesen kiakadtak a magyar fogyasztók az áramszolgáltatóra
Csaknem 1400 fogyasztói beadvány érkezett fél év alatt a fogyasztóvédelmi hatósághoz a közműszolgáltatások miatt.
Óriási mennyiségű áramot kapunk szinte ingyen a szomszédból
Belefullad Románia a napelemes áramtermelésbe, este azonban szűkölködnek. Mindez a tárolókapacitás hiánya miatt alakult ki.
Pénzeső hullhat, ha energiatárolásba fektet - új pályázat indul
Akár egymilliárd forintot is kaphatnak cégek energiatárolásra a Jedlik Ányos Energetikai Programból. Az 50 milliárd forintos keretre nemsokára lehet pályázni.
Hat hónap alatt 500 milliárd forintjába került az államnak a rezsicsökkentés
Az év első felében 484 milliárd forintjába került az államnak, hogy a magyar lakossági átlagfogyasztók támogatott és nem piaci áron jutnak hozzá a háztartási energiához.
Negatív rekordról számolt be a kormány, de ez most kivételesen jó hír
Több volt a nulla vagy negatív áramáras óra idén augusztus végéig, mint tavaly egész évben.