Június végi vihar: sok házban még mindig nincs áram
Még mindig tart Szabolcs-Szatmár-Bereg megye bizonyos részein a június végi vihar okozta károk felszámolása - idézi az M1-en elhangzottakat az MTI.
Június végi vihar: sok házban még mindig nincs áram
Még mindig tart Szabolcs-Szatmár-Bereg megye bizonyos részein a június végi vihar okozta károk felszámolása - idézi az M1-en elhangzottakat az MTI.
Országos vihart jósolnak
A zivatar és a felhőszakadás veszélye miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki szombatra az Országos Meteorológia Szolgálat.
Elöntötte a víz a Fehér Házat - óriási vihar Washingtonban
Hétfőn reggel óriási vihar pusztított az amerikai fővárosban és környékén, a Fehér Ház sajtószobája és az elnöki hivatal egyik szárnyának földszinti irodái helyi idő szerint kora délután még víz alatt álltak.
Rombol a vihar az ország több pontján
Országszerte kidőlt fákhoz, leszakadt ágakhoz, villanyvezetékekhez riasztották a tűzoltókat, a Somogy megyei Lakócsán kidőlt villanyoszlopok miatt szünetel az áramszolgáltatás - közölte Mukics Dániel, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője vasárnap az MTI-vel.
Országos veszélyjelzést adtak ki vasárnapra
Heves zivatarokkal érkezik vasárnap a hidegfront - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésében.