Nagyon súlyos a helyezt az USA-ban Harvey miatt - a vízbe lépés is komoly veszély
Csaknem kétmillió embernek kellett elhagynia otthonát a Harvey trópusi vihar miatt Texasban és Louisianában - jelentette be pénteken az MTI szerint az amerikai szövetségi katasztrófa-elhárítási hivatal (FEMA).




