Elkezdték építeni a román-moldáv gázvezeték második szakaszát
A Moldovai Köztársaságban elkezdődött a román-moldáv gázvezeték megépítésének második szakasza, amely a moldovai Ungheni és Chisinau között fog megépülni - írja az MTI a Transgaz román állami vállalat bejelentése nyomán.




