Négy méter magas lángokkal ég egy hulladéklerakó Veszprém megyében (frissítve)
Tűz ütött ki a királyszentistváni hulladéklerakóban szombat délután - közölte Csondor Henrietta, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Több mint nyolcvan tűzoltó dolgozik a helyszínen.



