03.
11.
14:13
Rendkívüli jogrendet hirdettek Magyarország teljes területére
A kormány kihirdeti a veszélyhelyzetet 15 órától, mert ez a leghatékonyabb módja annak, hogy országos szintén felléphessenek a hatóságok a járvány ellen - jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter szerdai sajtótájékoztatóján.
Szerző(k):
Szabó Dániel
