Elvenné a kormány a polgármesterek döntési jogát a járvány alatt
Miután hétfőn elfogadta az országgyűlés a felhatalmazási törvényt, a kormányzati jogszabálygyár be is indult: Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes éjjel benyújtott egy salátatörvény-tervezetet, amelyben a polgármesterek veszélyhelyzetben gyakorolható döntési jogkörét is elvennék.




