Megtévesztő sms-ek miatt megbírságolták a Telenort
A szolgáltató által kínált mobilinternetes adatjegyek hirdetésében félreérthetően tájékoztatta az ügyfeleit. Azt pedig elhallgatta, hogy nem egyszeri, hanem megújuló szolgáltatást árul. A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) ezért 15 millió forintos bírságot szabott ki a cégre.




