Forradalom egy vendéglőben: edd meg vagy bírságot fizetsz!
Az egyik csehországi vendéglő tulajdonosa megelégelte, hogy vendégei több ennivalót rendelnek, mint amennyit el tudnak fogyasztani, így kilószám megy a maradék megy pocsékba. Durván lépett fel ügyfeleivel szemben, és sikerrel járt.




