Nincs megállás: nagyot drágultak az éttermek
Az emelkedő rezsiköltség, az alapanyagok drágulása és a munkaerőhiány miatt február óta 15 százalékkal nőttek az éttermi árak.
Nincs megállás: nagyot drágultak az éttermek
Az emelkedő rezsiköltség, az alapanyagok drágulása és a munkaerőhiány miatt február óta 15 százalékkal nőttek az éttermi árak.
Jelentős drágulás jön a magyar cukrászdákban
Az egyik élvonalbeli budapesti cukrászda tulajdonosa arról számolt be, hogy bár költségeik brutálisan nőttek, egyelőre „csak” ötödével drágultak a süteményeik. A kilátások sajnos nem rózsásak, de a nasizásért rajongó magyarok kitartanak mellettük.
Drága mulatság a görög nyaralás: aranyárban adják a szuvlakit
Nem bírják a dupla villanyszámlát a görög vendéglátósok, ezért nem lesz olcsó az étkezés.
Romániában nagyon szeretik a hamburgert
Sok millió hamburger fogyasztottak el a Romániában élők az elmúlt évben, túlnyomó részét a fővárosban, Bukarestben, a legnagyobb rendelésben három tucat hamburger került a vevőhöz, több mint százezer forintnak megfelelő összegért.
Etikus kávézó nyílt Óbudán
Etikus, és fenntartható módon beszerzett kávékülönlegességeket kínál Óbuda legújabb kávézója, a Daisuke Café & Wine, amelynek megnyitóján Litkai Gergely humorista, a fenntarthatóság elkötelezett híve is részt vett.