A kormány bejelentette: marad a maszkszigor és a kijárási tilalom
A járvány megfékezése érdekében a kormány újabb öt héttel meghosszabbítja a jelenleg is érvényben lévő védelmi intézkedéseket, április 19. után is kötelező lesz a közterületeken a maszkviselés, a távolságtartás, valamint érvényben marad az este 10 órakor életbe lépő esti kijárási tilalom is - írja a kormany.hu-ra hivatkozva az MTI. Az új határidő május 23.




