BUX 139920.92 0,77 %
OTP 45900 1,32 %
header

vendéglátás

04.
15.
18:33

A kormány bejelentette: marad a maszkszigor és a kijárási tilalom

A járvány megfékezése érdekében a kormány újabb öt héttel meghosszabbítja a jelenleg is érvényben lévő védelmi intézkedéseket, április 19. után is kötelező lesz a közterületeken a maszkviselés, a távolságtartás, valamint érvényben marad az este 10 órakor életbe lépő esti kijárási tilalom is - írja a kormany.hu-ra hivatkozva az MTI. Az új határidő május 23.

Szerző(k):
Domokos Erika