Megszólalt a Roszatom a halálos rakétarobbanásról
Egy tengeri platformon elvégzett rakétakísérlet miatt ütött ki csütörtökön tűz és történt robbanás az Arhangelszk megyei Szeverodvinszk közelében - közölte a Roszatom orosz atomenergetikai vállalat szombaton a TASZSZ hírügynökséggel. A régióban a radioaktivitástól való félelmek miatt elfogyott a jódkészlet.




