Visszaszólt Orbánnak Karácsony: a fővárosnak nincs 100 milliárdja
A fővárosnak nemhogy 100 milliárd forint szabad forrása nincs, hanem ennél is nagyobb kieséssel kell megküzdenie, jelentős részben a kormány döntése miatt - reagált Facebook-oldalán Karácsony Gergely főpolgármester Orbán Viktor péntek reggeli felvetésére, mely szerint a fővárosnak még Tarlós István idejéből van 100 milliárd forintja, amiből 50-60 milliárdot a vállalkozások védelmére kell fordítani. A posztot a hvg.hu szúrta ki.




