BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

variáns

06.
18.
18:29

Koronavírus: baj van Lisszabonban, vesztegzár alá helyezték a várost

A portugál hatóságok pénteken 15 órától vesztegzár alá helyezték Lisszabont és több környező települést, hogy így akadályozzák meg a koronavírus indiai (delta) variánsának elterjedését az országban. Az intézkedés miatt 2,8 millió ember hétfő reggel 6 óráig nem hagyhatja el a területet, ahová a beutazás sem engedélyezett – idézi a Correio da Manhã portugál napilap hírét a Telex.

Szerző(k):
Szepesi Anita