Amerika orbanizációjáról beszél a Nobel-díjas professzor
Sokan tartunk attól, hogy az Egyesült Államok is olyan irányba indul el Donald Trump elnöksége alatt, mint például Magyarország Orbán Viktor vezetése alatt. Ez azt jelentené, hogy papíron még demokrácia maradna az ország, a gyakorlatban viszont elmozdulna egy autoriter rezsim felé - idézi Paul Krugman Nobel-díjas közgazdászt a Portfolio.hu.




