Minimálbért emelni nem kell félnetek, jó lesz
Szerencsére már eljutottunk a pontig, hogy a minimálbér létjogosultságát szinte senki sem kérdőjelezi meg, még a legliberálisabb piacbarát közgazdászok sem, pedig néhány éve még ennek kapcsán is tömegével lehetett olvasni az írásokat. De mégis miért kilométeres a szakadék a rideg valóság és az elméleti megközelítés között?




