BUX 138205.78 -0,92 %
OTP 44370 -1,22 %
header

vakcína

04.
03.
06:25

A teljes magyar állatállományt el kell pusztítani, ha ez bekövetkezik

Óriási nyomás alatt van a hazai állategészségügy, ráadásul egyre nagyobb a teher a gazdákon a 3 hónapos exporttilalom miatt. Az Economxnak nyilatkozó Rusvai Miklós virológus szerint a hazai fogyasztóknak nem kell aggódni, hogy fertőzött hús kerül az asztalukra, hiszen azokat az állatállományokat, ahol kimutatták a vírust, teljes egészében felszámolják.

Szerző(k):
Kreivich Orsolya