Így mozogtak tavaly a norvég pénzek Magyarországon
Kiemelkedően jó évet zárt tavaly a norvég állami nyugdíjalap, főleg a részvénypiaci áremelkedésnek köszönhetően. Az év végi jelentéséből azonban kiderült, a magyar részvényeiből inkább eladott az alap, egyedül Molt és Rábát vásárolt nagyobb mennyiségben.




