Rendkívül erős kritikát kapott Orbán Viktor - házon belülről!
Három kormánypárti szervezet készített egy vitairatot, amelyben rendkívül erős kritikát fogalmaznak meg Orbán Viktorral és a kormányzással kapcsolatban. A szöveg, amely Balog Zoltán leköszönő miniszter szerint hiánypótlóan valóságos kritikát fogalmaz meg, a NER-lovagok megmagyarázhatatlan vagyonosodásáról, a konszolidáció igényéről, az állandó harc mögötti bizonytalanságról, de még a közmédiában elhangzó lebutított üzenetekről is szól.




