BUX 138960.19 -0,38 %
OTP 44830 -0,2 %
header

üzlet

09.
17.
10:45

Nagy bírságot kapott az Euronics üzemeltetője (frissítve)

Az MNB 42 millió forintos bírságot szabott ki a Vöröskő Kft.-re, a magyarországi Euronics-áruházak üzemeltetőjére egyebek közt az ügyfél-tájékoztatási, panaszkezelési, ajánlatelemzési és igényfelmérési kötelezettsége, illetve a közvetítők képzésére és nyilvántartására vonatkozó jogszabályok megsértése miatt, és kötelezte a hiányosságok kijavítására - közölte az MNB. A cég közölte: a bírságot határidőn belüli megfizeti.

Szerző(k):
Domokos Erika