Rossz hír érkezett: nincs hová menni, ha jön a katasztrófa
Ismét úgy tűnik, hogy ha az emberiség fenn akar maradni, akkor minden problémáját saját bolygóján és annak közvetlen környezetében kell megoldania. Pillanatnyilag illúziónak tűnik, hogy akárcsak a naprendszeren belül átköltözzön másik bolygóra, ha ezt végképp tönkretette. Ajánlott szelektíven gyűjteni a szemetet.




