BUX 139189.45 -0,22 %
OTP 44960 0,09 %
header

uniós_pályázat

10.
06.
15:34

Az évtized végéig 1500 milliárd forint jut közlekedésfejlesztésre

A következő 6 évben 1500 milliárd forintból valósulhatnak meg újabb közlekedési beruházások Magyarországon, az összeg háromnegyedét a kormány vasúti fejlesztésekre szánja – jelentette ki a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) vagyonpolitikáért felelős államtitkára hétfőn, a Szolnok-Szajol vasútvonal új Tisza-hídjának betolása alkalmából, a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.

Szerző(k):
MTI-Eco