Új nagykövet neveztek ki az UNESCO és az OECD magyar képviseletére
Áder János köztársasági elnök Turóczy Lászlót nevezte ki nagykövetnek az UNESCO és a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) magyar képviseletére, a novemberben távozott Cséfalvay Zoltán helyére.



