Attól tartanak, hogy elárasztják az öreg dízelek Magyarországot
Júniusban 13 577 új személyautót helyeztek forgalomba Magyarországon, 4 százalékkal kevesebbet a tavaly júniusinál, az idei első hat hónapban pedig 74 543 gépkocsit, a növekedés 5 százalékos volt a tavalyi azonos időszakhoz képest - közölte a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE) a DataHouse adatai alapján hétfőn.




