BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

ügyészség

11.
20.
08:17

Átverte a mobilszolgáltatót, öt évet kapott

A Siófoki Járási Ügyészség vádemelését követően a Siófoki Járásbíróság jelentős kárt okozó, üzletszerűen és folytatólagosan elkövetett csalás bűntette és más bűncselekmények miatt ítélte el azt a jogász végzettségű férfit, aki az egyik mobilszolgáltató megtévesztésével jutott nagy értékű mobiltelefonokhoz, majd azok értékesítette - írta közleményében Horváth Szilárd megyei főügyész.

Szerző(k):
Domokos Erika