Tíz hektáron ég a hortobágyi puszta
Kigyulladt az aljnövényzet a Hortobágyon, a 33-as főút közelében, a Kun György-tónál hétfő délután, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoznak a lángok megfékezésén - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.




