Szakértő: az M0 új nyomvonalával még ronthatunk is a helyzetünkön
Ha az M0 autópálya nyugati szektorát valóban zsákszerűen Esztergom felé vezetik, azzal több kárt okoznak, mint hasznot, mert rászabadítják a forgalmat a Pilis-völgyre és a Zsámbéki-medencére, míg Buda problémái nem oldódnak meg - mondta az Indexnek Molnár László a Főmterv volt vezérigazgatója.




