Így terjed a pletyka: eladhatják a Magyar Telekomot?
Csütörtökön valósággal ralizik a Magyar Telekom, döntően annak a Világgazdaságban megjelent értesülésnek a hatására, amely szerint a Deutsche Telekom ajánlatot kaphatott a vállalatban meglévő 59,21 százalékos részesedésére. Az állítólagos vevő kiléte ismeretlen, a szóban forgó vételi ajánlat összege pedig irreálisnak tűnik a piaci szereplők szerint és az sem világos, a Deutsche Telekom miért akarná eladni magyar érdekeltségét - írja a portfolio.hu.




