Egy Orbán-idézettel reagált a főpolgármester a kormány új tervére
Ha már nem segítenek, legalább ne akadályozzák a járvány elleni védekezést – nem az enyém a mondat, de mindennél jobban illik most ide, amikor a kormány lényegében el akarja vonni a demokratikusan választott polgármesterek jogköreit - írta Karácsony Gergely főpolgármester Facebook-posztjában.




